Zostań patronem

i wesprzyj nasze osiołki!

ZBUDUJ Z NAMI

"przySTAŃ w drodze"!

Kochani!

Nadszedł czas przedstawić Wam relację z naszego "miejsca na ziemi" w BÓGZAPŁAĆ. To w tym pięknym zakątku, z dala od cywilizacji, powstaje nowa siedziba naszej fundacji "przySTAŃ w drodze" czyli Dom św. Jakuba dla rodzin w kryzysie.

Ostatnie tygodnie były dla nas bardzo pracowite. Teren pod budowę wymagał oczyszczenia ze starych konarów drzew oraz ręcznego rozbierania pozostałości po fundamentach. To były długie tygodnie ciężkiej pracy fizycznej całej ekipy fundacyjnej. Bardzo nam zależy, by jak najszybciej powstało miejsce wsparcia i wzmocnienia wielu rodzin, które w tych trudnych czasach borykają się z kryzysem i lękiem o przyszłość. Siedziba w BÓGZAPŁAĆ będzie oazą spokoju i ciszy, wytchnieniem od traum, nieszczęść i spraw po ludzku beznadziejnych.

"przySTAŃ w drodze" da schronienie rodzinom, małżeństwom, osobom, które potrzebują rozwoju i wzmocnienia. We wszystkim towarzyszyć nam będą oczywiście osiołki i inni czworonożni przyjaciele.

Jednak, aby zrealizować nasz plan musimy ZBUDOWAĆ to miejsce od podstaw.

A koncepcja jest następująca: przeniesienie z Rogówka na nowo zakupiony teren gotowego domu drewnianego 35 m. kw. oraz jego remont, budowa kolejnego domku do 35 m kw. i budowa dużej stodoły, a na koniec stajni z noclegami.

Dotychczasowe prace mogły zostać wykonane wyłącznie dzięki wszystkim naszym WSPANIAŁYM DARCZYŃCOM.

Pragniemy z całego serca podziękować za każdą wpłatę!!

Abyśmy mogli kontynuować dalsze prace budowlane potrzebujemy kolejnych wpłat.

Nowa siedziba fundacji jest nie tylko spełnieniem naszych marzeń, ale przede wszystkim jest to konieczność. Od kilku lat nasza siedziba mieści się w domu prywatnym i małym domku letniskowym. Jesteśmy szczęśliwi, że tyle osób, które gościliśmy w naszych skromnych progach, mogło otrzymać pomoc i wsparcie. Ale chętnych jest coraz więcej, a my nie jesteśmy w stanie wszystkich pomieścić! Nie wspominając o noclegach. W naszym domu jest jedna łazienka, a strych maksymalnie mieści 70-80 osób. To za mało. Na spotkania do nas zgłasza się często ponad setka osób – a my nie chcemy nikomu odmawiać! Dlatego tak pilna potrzeba budowy nowej siedziby.

Zwracamy się  więc do Was kochani o POMOC. Każda Wasza złotówka pomaga nam stworzyć TO cudowne miejsce, a tym samym każdy mały gest zbliża nas do Nieba!!

Jesteśmy otwarci również na materiały budowlane, sanitarne, drzewo, fachową pomoc, usługi elektryczne, wyposażenie pomieszczeń (domków). Wszystko, co pomoże nam w zrealizowaniu naszego celu.

Czekamy na Wasze otwarte serca i dziękujemy!!!

NUMER KONTA:

FUNDACJA DOM ŚW JAKUBA

TYTUŁ WPŁATY: DAROWIZNA

1) Konto na darowizny PLN:

BANK Pekao S.A.

2) Przelewy w polskiej walucie z zagranicy:

IBAN: PL21 1240 3406 1111 0010 7741 1586

BANK PEKAO SA: KOD SWIFT/BIC: PKOPPLPW

(inne waluty np. w GBP są automatycznie przeliczane na PLN)

3) Konto na darowizny zagraniczne w walucie EURO:

IBAN: PL 66 1240 1936 1978 0010 8667 8028

BANK PEKAO SA: KOD SWIFT/BIC: PKOPPLPW